Ekran dotykowy nokia c202

GASTRO POS jest programem, który zezwala na krótką i intuicyjną sprzedaż, przygotowaną w kilku ruchach poprzez ekran dotykowy. Jako wysoce prosty plan na placu gastronomicznym zajmuje się wielkim znaczeniem wiodących szefów restauracji. Jego intuicyjna obsługa uczestniczy w praktyki kelnerom i tym samym ułatwia szkolenie nowych ludzi.

Dzięki bardzo przyjemnej, intuicyjnej obsłudze nie potrzebuje bogatych i długich szkoleń, oraz bardzo łatwa metoda użytkowania za pomocą ekranu dotykowego, wymieszana z wielką paletą funkcji, znacznie dobra sprawdzi się w nie chociaż w krótkim, pojedynczym lokalu, a również w budowy gastronomicznej.

Indywidualne dobranie funkcji Dzięki bardzo wielu funkcjom i modułom GASTRO POS stanowi niezmiernie sprawnym systemem, jaki kupimy na placu. W relacje od profilu lokalu, lub istnieje wówczas bar, pub, a nawet restauracja, możesz dopasować oraz spersonalizować opcje, które będą najwygodniejsze dla Twoich potrzeb.

Bezpieczeństwo Logowanie się swoich pracowników do programu poprzez wprowadzenie niepowtarzalnego kodu, odcisk palca lub zbyt pomocą karty magnetycznej umożliwia pełny monitoring również jego czasu rzeczy jak i owocu jaki tworzy. W relacji od miejsca, można także ustalić widok opcji tak, aby był on dopasowany do uprawnień danej jednostki, np. kelner widzi jedynie sprzedaż, manager widzi sprzedaż i wystawianie faktur, właściciel jest dojazd do całkowitych opcji. GASTRO POS pozwala zminimalizować straty lokalu i zwiększyć zyski. Program pos gastro ułatwia również obsługę rozliczeń w gastronomii.

Zalety programu:

obsługa przez ekran dotykowy, wykonując kilka kliknięć; dopasowanie ekranu do innych potrzeb; kontrola rachunków oraz zamówień; przejrzysto zaprojektowany ekran bonowania; obrazowa prezentacja sali; rozliczenia kelnera w wszystkim momencie; zapisywanie czasu pracy; brak trudności w modyfikowaniu potraw; zgoda z kuchnią; sprawdzanie zamówień i rachunków; elastyczne kształtowanie cen; kontrola ustalanych rabatów; zgodność z organizmami hotelowymi i urządzeniami do działań specjalnych.